לוגו אתר קול מדיה

איך בונים אתר וורדפרס

איך בונים אתר וורדפרס

אז ראשית חשוב שנבין שוורדפרס היא המערכת הטובה ביותר כיום לבעלי עסקים לבנות את האתר שלהם, האתר ירשם על שמכם יאוחסן באמצעותכם ואתם תהיו הבעלים הבלעדיים עליו, מה גם שאתרי וורדפרס נכתבים בקוד פתוח אשר יאפשר לכם לעשות שינויים כרצונם ולבצע פיתוחים ממש כמו שהייתם רוצים לבצע. אתרי וורדפרס הם אתרים המתאימים ביותר עבור קידום אתרים בגוגל אורגני, ותוכלו לאבטח אותם במקסימום על מנת למנוע ניסיונות פריצה כאלו ואחרים אז תכל'ס איך בונים אתר וורדפרס.

בניית אתר במחשב


איך בונים אתר וורדפרס בדרך הקלה (לבד)

וורדפרס היא מערכת התקנה אותה תוכלו להוריד למחשב האישי שלכם להתקין אותה ולהתחיל לעצב את האתר שלכם, אך לאחר מכן תצטרכו לקשר אותה לדומיין ואחסון בענן לכן בואו ננסה לעשות סדר בפעולות שנצרכות על מנת לבנות אתר וורדפרס ונסכם אותם ל 4 שלבים:

רכשו דומיין – שלב הראשוני אתם צריכים לרכוש כתובת לאתר שלכם על מנת שהאתר יהיה מקושר לכתובת שלו וכן תוכלו בקישור אחד להפיץ את האתר לכול מקום בעולם, לכול אתר יש כתובת שנקראת דומיין ובלי הדומיין אתם לא תוכלו לפתוח אתר אינטרנט, איך רוכשים את הדומיין? כתבו בגוגלרכישת דומיין ישנם כמה אתרים שמציעים לרכישה דומיינים נסו להתאים את שם הדומיין לעסק שלכם במקסימום.

אחסון לאתר – לאחר שרכשתם בהצלחה דומיין לאתר שלכם השלב הבא שאתם מוכרחים לעשות זה לחבר את הדומיין לאחסון בענן כך שכול הקבצים שתכניסו לאתר ישמרו באחסון ויוצגו על שם הדומיין, בפעולה זו בעצם אתם מתקדמים עוד צעד בבניית האתר שלכם ויכולת החשיפה של האתר ברמה שכול אחד יוכל פשוט להיכנס לכתובת האתר שלכם ולעיין בו

מתקינים את וורדפרס – אז כן הגיע שלב ההתקנה לאחר שיש אחסון ודומיין הגיע הזמן להתקין את וורדפרס מתקינים את המערכת באתר עליכם להגדיר נכון את הגדרות האתר כמו שפה, ועוד הגדרות כאלו ואחרות

עיצוב ובחירת תבנית האתר – לאחר שהתקנתם את וורדפרס אומנם התקדמתם יפה אל המטרה אך כעת התחילה העבודה באתר עבודה שהיא איננה פשוטה והיא מתחילה בבחירת תבנית עיצוב באתר, בחירת תמונת סדר הירככיה באתר בחירת פונטים כתיבת התוכן השיווקי של האתר שעל כול פעולה שהזכרנו העבודה היא לא פשוטה, אם אתם מחפשים אתר שבאמת ימיר עבורכם וימקסם את המכירות בעסק שלכם אל תקלו ראש בבניית האתר שלכם ושימו דגש על כול פרט ופרט, מהסיבה שכול פעולה קובעת האם הלוקח יתרשם וימשיך אתכם או שאתם חלילה עלולים להבריח אותו מהאתר שלכם.

איך בונים אתר וורדפרס עם חברה מקצועית


אז אם בחרתם לבנות אתר וורדפרס לעסק שלכם כי הבנתם שזוהי המערכת שאתם צריכים על מנת לבנות את המותג שלכם ברמה הגבוהה ביותר, רצוי שתעשו זאת באמצעות חברה מקצועית לבניית אתרים.

מהם שלושת הכללים שרצוי שתבדקו קודם תסגרו עם חברה כזאת?

תיק עבודות – ראשית עברו על תיק העבודות של חברת הבנייה התרשמו מהעובדות בניה אותם הם ביצעו ונסו לראות האם אתם מתחברים לסגנון העבודה.

איפיון האתר – "לא בונים לפני שמתכננים" לפני שקופצים למים אתם חייבים לעשות שיחת איפיון עם בוני האתר שלכם על מנת להבין בדיוק איך האתר שלכם הולך להיראות.

מחיר – כיום מחירי בניית אתרים נעים בין 4,000 ₪ ועד 100,000 ₪ נסו להגדיר מראש תקציב מסויים כך שתוכלו להתאים עבורכם את האתר המושלם ביותר.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם:

קול מדיה

חברת קול מדיה המתמחה בבניית אתרים תבנה לכם אתר שיתאים בדיוק לעסק שלכם!

פוסטים אחרונים

רוצים להרים את העסק שלכם עם אתר מקצועי?

מזמינים אתכם לשיחת איפיון מתנה עלינו!
השאירו פרטים!

מעוניינים שנשוב אליכם? השאירו פרטים!

משאירים פרטים ונציג מטעמנו ישוב אליכם לשיחת איפיון מתנה.

רוצים הצעת מחיר מהירה?