לוגו אתר קול מדיה

איך לבנות אתר אינטרנט

איך לבנות אתר אינטרנט

אם הגעתם לשלב שאתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט לעסק שלכם, בטח הבנתם שזה לא דבר של מה בכך, וללא ספק זהו תהליך שמצריך ממכם לנסות להבין מה בדיוק יתאים עבור העסק שלכם, ההיצע בשוק רווי של כול מיני סוגי אתרים שבנויים על כול מיני מערכות ללא ספק עלול לבלבל אתכם לכן במדריך הבא החלטנו לעסות קצת סדר בכול הנושא המורכב הזה ולנסות להקליל אותו עבורכם.

אתר אינטרנט

איך לבנות אתר אינטרנט מהם השלבים

בשלב הראשון היינו ממליצים לכם לנסות להבין למה אתם בכל צריכים אתר אינטרנט? ונסביר כול עסק רוצה נוכחות בדיגיטל אך לכול עסק צריך לבנות מערך שיווקי התואם לצרכים שלו וכן לנסות להתאים לו את הפרסום אשר באמת יעבוד עבורו. לכן כאשר אתם ניגשים לבנות אתר אינטרנט נסו להבין מה באמת אתם הולכים לעשות עם האתר שלכם, לאחר שתבינו את הצורך שלכם תוכלו לנסות להתאים את האתר שיתאים עבורכם.

בשלב השני חשוב שתחליטו נכון על איזו פלטפורמה אתם מעוניינים לבנות את האתר שלכם, בבניית אתרים ישנם היום כמה פלטפורמות שבונים עליהם אתרים כגון wix וורדפרס (WordPress) ועוד. לכול אחת מהם יתרונות וחסרונות לכן חשוב שתבינו את הצורך שלכם בבניית האתר על מנת שתדעו על איזו פלטפורמה אתם הולכים לבנות את האתר שלכם.

כיום הפלטפורמה המומלצת ביותר עבור בעלי עסקים היא ללא ספק וורדפרס, מהסיבה שוורדפרס היא מערכת אשר נכתבת בקוד פתוח דבר שיאפשר לכם לעשות שינויים כרצונכם באתר, האתר הוא רשום על שמכם מאוחסן על שמכם ואתם הבעלים הבלעדיים אליו, מעבר לכך שאתר וורדפרס הוא האתר הטוב ביותר לקידום אורגני בגוגל. לאחר שהחלטתם נכון מתחילים בתהליך.

שלבים בבניית האתר

רכישת דומיין – דומיין הוא הכתובת של האתר שלכם כמו שלכול בית יש כתובת גם האתר שלכם צריך כתובת. (איך הוא ישלם ארנונה, מיסים, ועוד. בלי כתובת?🥳😎)

אחסון האתר – לאחר שיש לכם דומיין השלב הבא הוא לאחסן את האתר עם חברת אחסון והסיבה היא די פשוטה והגיונית, כאשר יש לכם קובץ במחשב רק אתם יכולים לראות אותו כי הוא מאוחסן על המחשב שלכם, ברגע שאתם רוצים שהוא יהיה חשוף לכולם תצטרכו להוציא אותו לאחסון בענן כך יהיה אפשרי לכולם לצפות בו, אותו דבר עם האתר שלכם.

התקנת וורדפרס– לאחר שיש לכם דומיין ואחסון כול מה שאתם צריכים על מנת להמשיך במסע הוא להתקין את מערכת וורדפרס על הדומיין שלכם רצוי לקרוא עוד על איך בונים אתר וורדפרס וזוהי פעולה שתקדם אתכם להבנה של איך לבנות אתר אינטרנט.

לאחר שיש לכם אתר ישנם עוד כמה שלבים על מנת שהוא יהיה מקצועי ובאמת ייצג אתכם בצורה המקסימלית, עיצוב אתרים לעסקים הוא ללא ספק אחת הפעולות שמשנות את התמונה באתר שלכם עיצוב שיותאם על פי התחום שלכם וידבר את העסק שלכם בצורה המושלמת ביותר.

תכנים שיווקיים – תוכן שיווקי הוא חל מרכזי מבניית האתר והוא לרוב משלים פאזל שיגרום לאתר שלכם להמיר עבורכם וליצור לכם עוד כסף לעסק שלכם

פונטים ותמונות – כול דבר מכריע באתר שלכם ועלול להפוך את האתר שלכם מאתר חובבני לאתר מרשים שמדבר ללקוחות ,אם זה הפונטים של האתר ועם זה התמונות אווירה.

לאחר שהשלמת את כול הפעולות הללו בבניית אתר עיסקי יהיה לכם אתר מרשים יפה שימיר לכם במקסימום.

קול מדיה

חברת קול מדיה המתמחה בבניית אתרים תבנה לכם אתר שיתאים בדיוק לעסק שלכם!

פוסטים אחרונים

רוצים להרים את העסק שלכם עם אתר מקצועי?

מזמינים אתכם לשיחת איפיון מתנה עלינו!
השאירו פרטים!

מעוניינים שנשוב אליכם? השאירו פרטים!

משאירים פרטים ונציג מטעמנו ישוב אליכם לשיחת איפיון מתנה.

Call Now Button