לוגו אתר קול מדיה

בניית אתרים לחנות חיות

בניית אתרים לחנות חיות

אתר לחנות חיות בפרט בימים שלאחר הקורונה הפך למוצר צריכה בסיסי, מהסיבה שהלקוחות כיום רוצים שתהיה להם אופציה להזמין אוכל לבעלי החיים באונליין. אז אם אתם מחפשים שירותי בניית אתרים לחנות חיות כנראה שאתם מבינים אתה צורך בכך, ולכן האתר שתבנו אמור להיות תואם לצרכי הלקוחות שלכם.

היתרון באתר חנות ובהקמת אתר תדמית לעסק שלכם הוא ללא ספק מה שיגרום לכם להכניס יותר כסף לקופה, אך בשביל זה אתם חייבים לשים דגש על טיב האתר והאיכות שלו. מהסיבה שאתר לא נכון או יותר נכון לא עונה על צורך הלקוח שלכם הוא יהיה לא יותר מבזבוז כסף של העסק שלכם, ובשביל שההשקעה שלכם בבניית האתר תקרא השקעה אתם תאלצו לבנות אתר נכון אתר שידבר ללקוח שלכם, הן מבחינת המיתוג, הבידול, ואופי האתר.

אתר לחנות בעלי חיים

איך יוצרים אתר שעובד בהליך בניית אתרים לחנות חיות

על מנת שתבנו אתר שתכל'ס יגרום לכך שהקופה בעסק שלכם תתמלא ולא אתר שיגרום לכם לקשקושים ולשריפת זמן מיותר על לקוחות לא רלוונטיים אתם חייבים א-ס-ט-ר-ט-ג-י-ה לאתר שלכם!!! אי אפשר לבנות משהו טוב בלי לתכנן אותו נכון לפני הבניה שלו כמו בכול דבר אחר. שימו דגש על הדברים הבאים ותראו נפלאות:

בידול, אסטרטגיה – אל תהיו גנריים חפשו משהו מושך משהו שמדבר נסו לשים את עצמכם במקום הלקוח ונסו לפצח את הנקודה מה הייתם רוצים לראות באתר לחנות חיות, או מה היה גורם לכם לעוף על אתר תשקיעו בזה זה סופר חשוב.

עיצוב האתר – אתר שמעוצב ברמה גבוהה ואני מתכוון לעיצוב שיכניס את הגולש לחוויה עם הקשר למה שהוא חיפש, אם הוא לדוגמא: חיפש אוכל לכלבים נסו לשדר הוואי של כלב רגוע שחי את החלום, למה? כי האוכל שאתם משווקים הוא "הסטייק" הכי טוב בעולם והוא יגרום לכלב שלכם הנאה מעבר לשעת האוכל גם בשאר היום שלו זהו אלמנט חשוב כחלק מהליך בניית אתרים לחנות חיות.

מהירות האתר – אלמנט חשוב מאוד באתר הוא המהירות שלו אתר שהוא איננו מהיר עלול להבריח לכם גולשים במהירות האור, אז תחליטו מי אתם רוצים שיהיה יותר מהיר האתר שלכם או הגולשים שיברחו ממנו??

פונטים תמונות אווירה – אל תזלזלו בפונטים או בתמונות אווירה שבאתר שימו עליהם דגש הם עלולים לשנות את האתר שלכם מהקצה לקצה, איך אומרים.. תמונה אחת שווה אלף מילים אז תיישמו את זה באתר במקום תוכן מלא בחפירה נסו להיות ספציפיים ויותר מומחשים.

תוכן שיווקי – מה יהיה על התוכן? שימו לב: תוכן איכותי זה המאסטר שלכם, אני אשאל שאלה אם היו נותנים לכם איש מכירות שאתם משלמים עליו פעם אחת והא עומד אצלכם בקופה בעסק ופשוט מרים לכם את המכירות לשמיים מה אתם אומרים הולכים על זה?! תשקיעו בתוכן הוא האיש מכירות של האתר שלכם והאמת זו כולה השקעה חד פעמית שיכולה לרוץ אתכם שנים קדימה.

קול מדיה – בנייה ואסטרטגיה

אז נעים מאוד, אנחנו קול מדיה ומה שאנו עושים הכי טוב זה בבניית אתר עיסקי לבעלי עסקים שרוצים לממש את עצמם בדיגיטל במקסימום, אם אתם רוצים אתר שייתן לכם יתרון אמתי בדיגיטל אתר שנבנה בצורה המקסימלית, הן מבחינת העיצוב, האסטרטגיה, והכי חשוב אתר שימיר לכם במקסימום. צרו אתנו קשר וקבלו שיחת אפיון מתנה.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם:

קול מדיה

חברת קול מדיה המתמחה בבניית אתרים תבנה לכם אתר שיתאים בדיוק לעסק שלכם!

פוסטים אחרונים

רוצים להרים את העסק שלכם עם אתר מקצועי?

מזמינים אתכם לשיחת איפיון מתנה עלינו!
השאירו פרטים!

מעוניינים שנשוב אליכם? השאירו פרטים!

משאירים פרטים ונציג מטעמנו ישוב אליכם לשיחת איפיון מתנה.

רוצים הצעת מחיר מהירה?