לוגו אתר קול מדיה

בניית אתר בגוגל

בניית אתר בגוגל

לא אחת אני מקבל שאלות בסגנון "איך אני בונה אתר בגוגל לעסק שלי?" במדריך הבא אני אפרט יותר על בניית אתר בגוגל ואיך לגרום שהאתר שלכם יופיע בגוגל, אז ראשית כול חשוב לציין גוגל הוא מנוע חיפוש שמציג אתרים פרטיים על פי בחירתו, הבחירה מתבצעת באמצעות אולגריתם חכם שיודע לסרוק את כול האתרים בענן ולבחור מתוכם את האתרים שמתאימים עבור הגולשים שמחפשים במונע החיפוש גוגל.

בניית אתר

תכלס איך אני בונה אתר בגוגל?

אז כפי שכתבתי בניית אתר בגוגל לא קיימת אך אם גם אתם רוצים שהאתר שלכם יופיע בגוגל ישנם כמה שלבים שתצטרכו לעשות על מנת שתוכלו להופיע במנוע החיפוש העולמי גוגל, ואני אסביר. איך בכלל בונים אתר אינטרנט ואיך הוא מופיע בגוגל, ישנם כמה שלבים בבניית אתרים על מנת שהאתר יהיה מוכן ויעלה לאוויר,

1 רכישת דומיין – שלב ראשון אנחנו רוכשים כתובת לאתר האינטרנט שלנו
2 רכישת שטח אחסון – בשביל שהאתר שלנו יוכל להופיע בכול מקום ולא רק במחשב האישי שלנו אנו נזדקק לרכוש אחסון בענן כך האתר והקבצים שבתוכו יוכלו להופיע בכול מקום בעולם
3 עיצוב האתר – כול אתר אינטרנט מקצועי על מנת שייתן לכם מענה מקצועי לעסק מוכרח להיות מעוצב לכן זהו השלב שאתם חייבים לעצב אותו.

4 בחירת פונטים באתר – עליכם לבחור את סוג הפונט שיתאים עבור האתר שלכם
5 תוכן שיווקי – עליכם להכניס תוכן לאתר לתוכן כמה יתרונות משלו הן מבחינת המכירתייות של האתר והן מבחינת המטרה שלשמה התכנסו בניית אתר בגוגל אתם רוצים שהוא יופיע בגוגל? אתם חייבים תוכן באתר שידבר על הביטוי שאתם רוצים שגוגל יציג אתכם בו.

נשמע מסובך אפשר לעשות את זה לבד

לבנות אתר אינטרנט מקצועי ישנם כמה דרכים אפשרות אחת לעשות את זה לבד ישנם כמה מערכות כמו wix שבהם תוכלו ליצור אתר בחינם עם קצת מאמץ יכול להיות שתצליחו באמת ליצור משהו נחמד, אך לפני שאתם בכלל בונים אתר הייתי ממליץ לכם לנסות לחשוב מהי המטרה של האתר, אם אתם רוצים אתר כי לכולם יש אתר? כנראה שwix היא אחלה אופציה עבורכם. אבל אם אתם מעוניינים באתר שתכלס יוכל להכניס לכם כסף לעסק ואתם רוצים לקדם את העסק שלכם ההמלצה כיום שמוסכמת על פי רוב היא בניית אתר על מערכת וורדפרס, מערכת שבוניה על קוד פתוח ותעניק לכם אתר אישי שבבעלותם הבלעדית, אתר חזק שיוכל להתקדם בגוגל ובאמת למנף את העסק שלכם.

אתר וורדפרס לבד האם זה אפשרי

האמת היא שהתשובה לאיך לבנות אתר וורדפרס היא די פשוטה, מומלץ לקחת איש מקצוע שיעשה עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר, ואני אסביר. אם מחר בבוקר אתם מחליטים לשפץ את הבית שלכם ישנם הרבה שיאמרו אפשר גם לבד לשפץ ללא קבלן, אך בתכל'ס שיפוץ לא מקצועי יעלה לכם ביוקר בפרט שזו עבודה שמצריכה דיוק, אם נדמה את זה לבניית אתר עיסקי, זה יכול להיות מאוד דומה. בניית אתר תדמית או חנות זוהי פעולה לא פשוטה ורצוי שתעשו אותה בצורה הנכונה ביותר.

קול מדיה

חברת קול מדיה המתמחה בבניית אתרים תבנה לכם אתר שיתאים בדיוק לעסק שלכם!

פוסטים אחרונים

רוצים להרים את העסק שלכם עם אתר מקצועי?

מזמינים אתכם לשיחת איפיון מתנה עלינו!
השאירו פרטים!

מעוניינים שנשוב אליכם? השאירו פרטים!

משאירים פרטים ונציג מטעמנו ישוב אליכם לשיחת איפיון מתנה.

רוצים הצעת מחיר מהירה?