לוגו אתר קול מדיה

בניית אתר מקצועי – 6 השלבים עד לאתר עובד ומתפקד

בניית אתר מקצועי

מחקרים מראים כי 76% מהגולשים חוקרים את העסק ברשת לפני שהם מבקרים בו באופן פיזי, מה שאומר שבניית אתר מקצועי הכרחית עבור חברות, בדיוק כמו נייד לעסק.
בין אם אתם מפתחים מותג חדש או מעוניינים לעדכן את האתר המיושן של החברה, בניית אתר עסקי יכולה להרגיש מאתגרת, בפרט אם מעולם לא עשיתם זאת בעבר.

בכתבה הנוכחית ננסה לפשט את התהליך, שכן לצוות קול מדיה תהליך קבוע שכבר הוכיח את עצמו פעם אחר פעם, בעזרתו אנו בונים אתרים ללקוחות. בשישה שלבים פשוטים, אנו מגבשים רעיון ואסטרטגיה, מוסיפים עיצוב וחוויה, תוכן איכותי ומעלים אתר חדש, איכותי ומרהיב לאוויר.
אנו עושים זאת בשישה שלבים:

בניית אתר

השלב ההתחלתי – אפיון האתר

לאחר שהחלטתם להתקדם עם צוות קול מדיה, נפגש פיזית או במפגש זום לגיבוש אפיון ואסטרטגיה. בשלב הזה הצוות שלנו יבין איך האתר שלכם עומד להראות: נבצע מחקר מעמיק בתחום העיסוק שלכם ונאפיין את האתר לפי הצרכים והדרישות שלכם.

ניצור עץ אתר, ממנו נגזור את המסכים השונים בהם עמודי האתר והכפתורים.
חשוב להדגיש שלכל אתר יש את האופי הייחודי שלו, ובשביל שנצליח ליצור אתר מושלם עבורכם, אנחנו חייבים להבין את הצורך: מה האתר אמור לעשות? איך הגולש אמור להרגיש בכל אחד מהמסכים? מה המטרה אליה אנו מעוניינים להוביל אותו? מה התוכן שיופיע בכל אחד מהדפים?

כחלק מהתהליך, נבחר את השפה הגרפית עליה יתבסס האתר – עיצוב איכותי המשלב חווית משתמש, ישאיר את הגולש באתר יותר זמן ויסייע לו להמיר, כלומר להפוך ללקוח משלם בסופו של דבר.

השלב השני בבניית אתר מקצועי – עיצוב חווית משתמש וממשק משתמש

בשלב השני נתמקד בעיצוב האתר ונשים את הדגש על השפה הוויזואלית. בשלב זה נעצב את ממשק המשתמש ונזקק את שפת המותג והערכים לשפה ויזואלית אחידה ומרשימה שתשולב באתר.
את השלב השני רצוי להפריד לשני תת שלבים דומים, אך שונים במהות:

עיצוב חווית משתמש ועיצוב ממשק משתמש.
עיצוב חווית משתמש
– תהליך זה כולל את עיצוב חווית השימוש באתר והאינטרקציה של הלקוח עם האתר. יינתן הדגש לפעולות אותן יבצע הלקוח באתר ולזרימת המידע. בשלב זה אנו בודקים את אופן השימוש באתר, מהירות הטעינה ונוחות הניווט כאשר המטרה היא להגיע למקסימום נוחות וצריכת תוכן חלקה מצד לקוח הקצה.

עיצוב ממשק משתמש– עיצוב ממשק המשתמש הוא למעשה עיצוב חזותי של פני האתר, והוא כולל שילוב אינפוגרפיקות, תמונות ואנימציות: כל הכלים שיאפשרו לגולש אינטרקציה מעולה עם ממשק האתר.

השלב השלישי – יצירת תוכן איכותי לאתר

בשלב הזה תוכלו לבחור אם לכתוב בעצמכם את כל תכני האתר או להיעזר בשירות כותבי התוכן שלנו.
בסופו של יום, התוכן הוא זה שיקדם אתכם במנועי החיפוש, ויש לו חלק חשוב מאוד בהבאת לקוחות חדשים לעסק שלכם, אז כדאי לקחת אותו ברצינות.

השלב הרביעי – פיתוח האתר (נקרא גם שלב ה"וואו, זה באמת קורה!")

האתרים שלנו נבנים ואנו אפילו מתמחים בבניית אתר וורדפרס מערכת וורדפרס היא המתקדמת ביותר שהינה מערכת קוד פתוח, המאפשרת יצירת אתר דינמי בעיצוב אישי. שלב זה נוטל את האפיון, המטרות ואת השפה העיצובית ומגבש אותה לנכס דיגיטלי חם ונושם- האתר החדש שלכם.

השלב החמישי – ביצוע בדיקת איכות לאתר (QA)

אחד האלמנטים החשובים ביצירת אתר מקצועי הוא ביצוע בדיקה לאורך כל שלבי העבודה ובפרט לפני העלאת האתר לאוויר. החל מהשלבים הראשוניים ביותר של הקמת האתר רצוי לבצע בדיקות של תפקוד האתר לאיתור באגים ותקלות מבעוד מועד.
בנוסף לבדיקות לאיתור באגים, נבצע בדיקת איכות ומהירות לאתר כדי לבדוק שהוא מתפקד היטב ומתאים בצורה מושלמת לכל סוגי המכשירים.

בניית אתר על קוד

השלב השישי – העלאת האתר לכתובת הסופית

זה החלק המרגש ביותר– ברגע שאתם מאשרים שהכול מוכן, תוכלו לבקש להעלות את האתר לכתובת הדומיין המקורית.
כיומיים מרגע שליחת הבקשה, יתעדכנו שרתי האינטרנט וניתן יהיה לצפות באתר שלכם בכתובתו הסופית.
שימו לב– גם לאחר שהאתר עלה לאוויר, תוכלו להיכנס לממשק עדכון התכנים, לערוך ולהוסיף תכנים ותמונות כרצונכם.

לאחר הקמת האתר והעיצוב תוכלו לבחור האם להמשיך ולקדם אותו כדי למשוך אליו מבקרים ולקוחות פוטנציאליים.

השירות שאנו מעניקים בקול מדיה הוא שירות של 360 מעלות:

החל מאפיון מדויק של האתר, דרך עיצוב והטמעת חווית משתמש, עובר דרך בניית האתר ועד לתחזוקה, קידום וטיפול בתקלות הקטנות ביותר.
רוצים שנדבר ברצינות על בניית אתר מקצועי? מוזמנים לפנות אלינו, נשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם:

קול מדיה

חברת קול מדיה המתמחה בבניית אתרים תבנה לכם אתר שיתאים בדיוק לעסק שלכם!

פוסטים אחרונים

רוצים להרים את העסק שלכם עם אתר מקצועי?

מזמינים אתכם לשיחת איפיון מתנה עלינו!
השאירו פרטים!

מעוניינים שנשוב אליכם? השאירו פרטים!

משאירים פרטים ונציג מטעמנו ישוב אליכם לשיחת איפיון מתנה.

רוצים הצעת מחיר מהירה?