לוגו אתר קול מדיה

הקמת אתר עסקי

הקמת אתר עסקי

הקמת אתר עסקי זהו בהחלט צעד משמעותי אשר ישפיע על הנוכחות שלכם בדיגיטל, וכמו שהשקעתם רבות בהקמת העסק שלכם פיזית כך מחכה לכם דרך גם בדיגיטל, ולכן חשוב שהבסיס אתו אתם יוצאים לדרך יעשה בדרך בצורה המקצועית ביותר. אתר לעסק הוא לא דבר של מה בכך והוא עלול להשפיע על ההכנסות שלכם בדרך ישירה, אם לדוגמא תקימו קמפיין ממומן עם אתר שהוא לא טוב כזה שצריך להתאמץ בשביל באמת להוציא ממנו משהו, ואני מתכוון על החווית גלישה באתר, על הנוכחות שלו , אופי האתר, רמת האמינות של הגולש, וכמובן התוכן השיווקי כאשר הפרמטרים הללו רעועים באתר שלכם, אל תתפלאו למה האתר לא ממיר לכם.

בשיחה שקיימנו עם אחת מן הלקוחות החדשות שהצטרפה לאחרונה למשרדנו שותפנו במקרה היא מספרת " משהו מוזר אני מפרסמת בסכום לא מבוטל כול חודש בגוגל ופייסבוק יש הרבה חשיפות הרבה קליקים אבל השיחות לא מגיעות לקוחות לא פונים אליי" כמובן שלאחר ברור מעמיק נפתרה הבעיה, האתר שלה פשוט לא היה ממיר אתר אמנם מעוצב יפה אך עם זאת ברמה השיווקית הוא לא קלע לשפה של הלוחות שלה אם זה בתוכן השיווקי ואפילו ברמת הצבעים והפונטיקה באתר.

אם סוף הסיפור מעניין אתכם דברו אתנו ונשתף אתכם 🤪:) אך האמת היא אם יש דגשים שאתם חייבים לקחת אותם כחלק מתהליך הקמת אתר עסקי הם ללא ספק קריטיים להצלחת האתר שלכם. והסיבה העיקרית היא שכאשר אתם בונים אתר לעסק שלכם המטרה אמורה להיות שהאתר ימיר לכם לקוחות וייצור לכם הכנסה נוספת ולעיתים עיקרית לעסק שלכם.

כתובת אתר

על מה לשים דגש בעת הקמת אתר עסקי

צורך האתר – ראשית לפני שאתם ניגשים לתהליך של בניית אתרים חשוב שתבינו בדיוק מהו השימוש שאתם הולכים לעשות באתר שלכם, והכוונה היא איפה אתם הולכים לשווק את האתר, לכול פלטפורמה פרסומית יכולה להיות שפה שונה ולכן זהו התהליך הראשון שלכם בעת הקמת אתר עסקי

מיתוג ובידול באתר – אם אתם באמת מכוונים גבוה בעסק שלכם אז כחלק מתהליך הקמת אתר עסקי אתם חייבים לנסות למצוא בידול בתחום שלכם על מנת שבבניית אתר עיסקי האתר שלכם יקבל יתרון יחסי בתוך כול התחרות הגואה אשר קיימת.

עיצוב פונטים ותמונות – על מנת שהאתר שלכם יהווה הכנסה לעסק שלכם אתם חייבים לשים דגש על העיצוב של האתר שידבר את השפעה של העסק, ויגרום לגולשים להשאיר פרטים באתר שלכם. לפונטים יש ערך מאוד משמעותי בהנעה לפעולה וגם להם ערך עליון, כך גם בתמונות אווירה אתם חייבים לשים דגש שהתמונות ידברו בשפה של העסק ויגרמו להמרות בעסק שלכם

תוכן שיווקי – לתוכן יש ערך מוסף ואולי הוא אחד השחקנים המשפיעים ביותר, אם לצורך הדוגמא היינו צריכים לדמות אותו למשרה בעסק שלכם, אז הוא היה יושב על המשבצת של האיש מכירות. ועל איש מכירות בעסק שלכם לא הייתם מתפשרים מהסיבה שהוא המניע את העסק ומייצר לכם כסף, תוכן איכותי ימכור הרבה יותר תוכן שמוליך את הלקוח בסרט בתוך האתר וגורם לו לפעול זה בדיוק מה שאתם לא רוצים להתפשר עליו.

קצת עלינו

אנחנו קול מדיה ומה שאנחנו הכי טובים בו זה בניית אתרים לעסקים, אתרים ממירים שיקפיצו לכם את העסק בדיגיטל, אז אם אתם מעוניינים באתר ממיר ברמה אחרת אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר או להשאיר לנו פרטים ונשוב אליכם לשיחת אפיון מתנה.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קול מדיה

חברת קול מדיה המתמחה בבניית אתרים תבנה לכם אתר שיתאים בדיוק לעסק שלכם!

פוסטים אחרונים

רוצים להרים את העסק שלכם עם אתר מקצועי?

מזמינים אתכם לשיחת איפיון מתנה עלינו!
השאירו פרטים!

מעוניינים שנשוב אליכם? השאירו פרטים!

משאירים פרטים ונציג מטעמנו ישוב אליכם לשיחת איפיון מתנה.

רוצים הצעת מחיר מהירה?