לוגו אתר קול מדיה

הקמת אתר תדמית

הקמת אתר תדמית

בשלב מסוים כול עסק אמור להגיע למצב שהוא מתעניין בביצוע הקמת אתר תדמית לעסק שלו, אתר תדמית טוב זה אתר שאמור להציג את העסק בצורה המקצועית ביותר, על מנת שהלקוחות יגלו ענין בעסק וירצו להשתמש בשירותיו. כיום יש כמה מערכות לבניית אתר לעסק וכול מערכת יש לה את היתרונות שלה, ולכן רצוי שלפני שאתם ניגשים למהלך הזה של הקמת אתר תדמית נסו לדייק את עצמכם ואת הצורך שלכם באתר, ולאיזו מטרה אתם מתכוונים להשתמש בו.

לדוגמא אם אתם מתכוונים להקים קמפיין ממומן בפייסבוק יכול להיות שדף נחיתה נוגע למטרה יעשה עבורכם את העבודה, אם תרצו לדוגמא אתר על מנת לשלוח אותו באופן ידני ללקוחות שאתם עובדים איתם כבר על מנת שיוכלו להתרשם ממבצעים חדשים וכו' יכול מאוד להיות שאתר על מערכת wix יעשה עבורכם את העבודה. אך אם המטרות שלכם בהקמת האתר הם על מנת למנף את האתר על מנת שהוא ייצר עבור העסק שלכם הכנסה נוספת ללא ספק אתם תצטרכו אתר אשר נבנה על מערכת וורדפרס.

אתר תדמית

מהם השלבים בהקמת אתר אתר תדמית לעסק

להקים אתר זו לא פעולה של מה כך וצריכים לתת לה המון דגש מכוון שהאתר הוא הפנים של העסק שלכם בדיגיטל, ואתר שהא לא יהיה מספיק טוב עלול לשדר את העסק שלכם כעסק זול ולא מקצועי, ולכן בניית אתר עיסקי חייבת להיעשות בצורה המקסימלית. וישנם דגשים בהם אתם תצטרכו להתמקד בהם.

מיתוג האתר – אם אתם כבר בונים אתר אז מומלץ לכם לנסות ליצור מיתוג מקצועי לאתר כזה שיבדל אתכם משאר המתחרים שלכם בשוק, בידול טוב ואיכותי זה שם המשחק כחלק מהמיתוג וללא ספק זה יקנא לכם יתרון בדיגיטל.

עיצוב האתר – שימו דגש על עיצוב האתר שהנראות שלו תראה עדכנית ביותר עם חווית משתמש גבוהה כך שהגולשים ירגישו פשוט כיף לשהות באתר שלכם, חווית גלישה תמיר לכם הרבה יותר לקוחות בעסק. וכן עיצוב תואם לתחום שלכם, כול תחום ועיסוק אמור להיות בתבנית מסוימת שתאפיין את תחום העיסוק שלכם.

צבעי האתר – לרוב אנו נוטים לחשוב שצבעי האתר לא קריטיים עבור ההמרות באתר, אך חשוב ללא ספק אתר שהצבעים שלו מדברים ללקוח הקצה ממיר הרבה יותר הצבעים נותנים ללקוח חווית רכישה ממש בדומה לכך שאתם נכנסים לחנות מפוארת בקניון ואתם חשים חווית קנייה וסוג של ביטחון לרכוש באותה חנות, כך זה גם בדיגיטל, אתר עם נוכחות פשוט מוכר יותר.

תוכן שיווקי – אחד מן הדברים הקריטיים בעת הקמת אתר תדמית הוא ללא ספק התוכן השיווקי תוכן איכותי ומקצועי פשוט ימכור לכם הרבה יותר, אם המטרה של האתר שלכם הוא ליצור כסף לעסק שלכם אל תתפשרו על התוכן, ואם נדמה את התוכן לחיי היום יום שלנו ללא ספק היינו שמים אותו במשבצת השיחת מכירה שלכם. שיחת מכירה שחוזרת על עצמה שוב ושוב ושוב, ואם היא לא טובה היא לא מוכרת.

לסיכום וקצת עלינו

אתר תדמית לעסק שלכם יוכל להיות הנכס הדיגיטלי שלכם שייצר לכם פשוט המון, אבל רק בתנאי שתעשו את זה נכון. אנחנו קול מדיה מתמחים באסטרטגטיה ובבניית אתרים, ומה שאנחנו עושים הכי טוב זה ליצור אתרים שיידברו ללקוחות שלכם וימירו לכם, לשיחת אפיון מתנה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר פשוט חייגו אלינו או השאירו פרטים.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קול מדיה

חברת קול מדיה המתמחה בבניית אתרים תבנה לכם אתר שיתאים בדיוק לעסק שלכם!

פוסטים אחרונים

רוצים להרים את העסק שלכם עם אתר מקצועי?

מזמינים אתכם לשיחת איפיון מתנה עלינו!
השאירו פרטים!

מעוניינים שנשוב אליכם? השאירו פרטים!

משאירים פרטים ונציג מטעמנו ישוב אליכם לשיחת איפיון מתנה.

רוצים הצעת מחיר מהירה?