לוגו אתר קול מדיה

מה זה וורדפרס (wordpress)

מה זה וורדפרס (wordpress)

וורדפרס היא ללא ספק מערכת לבניית אתרים המובילה כיום בשוק אשר מספקת פתרון לבניית אתרים (cms) באמצעות קוד פתוח ומקנה יתרון על פני המתחרים האחרים בשוק, המערכת היא חינמית ומקנה אפשרות לכול אחד ליצור אתר די בקלות. וגם אם אתם אנשים אשר לא מבינים גדולים בטכנולוגיה ברישום קודים וכיוצא בזה, באמצעות וורדפרס תוכלו להכניס תכנים, תמונות, ועוד, בצורה מאוד פשוטה וללא צורך בידע של כתיבת קוד. אך מעבר לכך כיום יש בשוק עוד מתחרים אשר מעניקים אפשרות להקים על הפלטפורמה שלהם אתר דוגמא כמו wix ועוד. אך אם זאת בעלי עסקים אשר רוצים לפתח את העסק שלהם בדיגיטל ולא מחפשים רק אתר בשביל הטייטל שלו יעדיפו ללכת ולבנות את האתר על וורדפרס. אז מה זה וורדפרס (wordpress) במדריך הבא ריכזנו עבורכם את כול היתרונות.

אתר וורדפרס

אז מה זה וורדפרס (wordpress) ביתרונות

קוד פתוח – אז היתרון אולי הבולט בוורדפרס הוא האפשרות לבנות אתר עם קוד פתוח שתוכלו להתאים אותו בול למה שאתה רוצים שיראה, לעומת זאת בפלטפורמות השונות האתר נכתב לרוב בקוד סגור אשר יגביל את החופשיות שלכם מבחינה עיצובית ופונקציות שתרצו באתר. לקוד פתוח חשיבות גבוהה בפרט שכאשר האתר נבנה עבור בעל עסק האפשרות הגמישה עלולה לשנות את תוצאות ההמרה באתר שלכם, לכן חשוב לשים דגש על חשיבות הקוד הפתוח.

עיצוב גמיש – אז בהחלט בשל הקוד הפתוח בוורדפרס היכולת שלכם בעיצוב אתרים לעסקים לפי התאמה ולשנות דברים באתר היא גמישה מאוד, ותקנה לכם יתרון על פני הפלטפורמות של המתחרים שלכם.

אחסון פרטי – יתרון נוסף בוורדפרס הוא ללא ספק האפשרות לאחסן את האתר שלכם בחסון פרטי כזה או אחר, אתם לא הולכים להיות מוגבלים באחסון של האתר עם תחושה שלא תדעו מה יקרה מחר או מחרתיים, לכן האפשרות לקחת ולאחסן את האתר שלכם בעצמכם הוא יתרון גדול.

אבטחה גבוהה – בשאר הפלטפורמות אתם לא קשורים לרמת האבטחה באתר שלכם והוא נקבע על ידי הפלטפורמה, בוורדפרס אתם תהיו האחראים על האבטחה שלכם ואתם תוכלו ליצור מערך אבטחה ssl באתר שיקנה לכם רוגע לישון בבטחה.

קידום בגוגל – אחד מהיתרונות הבולטים באתרי וורדפרס הוא מהסיבה שגוגל בוחר באתרי וורדפרס על פני אתרים אחרים, והוא מעדיף לקדם אתרים שנבנים בוורדפרס. אז אם המטרה שלכם בבניית האתר היא על מנת לקדם אותו בגוגל ולמנף את העסק שלכם כנראה שאתם תהיו חייבים לבנות את האתר על מערכת וורדפרס (wordpress).

בעלות פרטית – יתרון נוסף הוא שבוורדפרס אתם הבעלים על האתר שלכם, אתם לא רוצים להתחיל להשקיע על אתר מזמנכם ומהונכם ומחר בשל מדיניות חדשה יעלימו לכם את האתר, לכן בוורדפרס אתם ורק אתם תהיו הבעלים על האתר שלכם.

האם צריכים לדעת לכתוב קוד על מנת להתקין וורדפרס?

מה שיפה במערכת וורדפרס שכול אחד יכול לבנות לעצמו אתר עם קצת ידע בסיסי על זה תוכלו לקרוא במדריך הבא של איך בונים אתר וורדפרס, אתם לא תצטרכו לשלוט בכתיבת קודים על מנת לתפעל את האתר שלכם כי המערכת עובדת ומתממשקת בצורה די פשוטה לתפעול כך שאתם יכולים להיות רגועים, וגם אם אתם מסתבכים בכול מיני דברים תמיד תוכלו לקבל מדריכים או סרטונים שיסבירו לכם שלב אחר שלב איך לבצע את הפעולות שאתם רוצים לבצע.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם:

קול מדיה

חברת קול מדיה המתמחה בבניית אתרים תבנה לכם אתר שיתאים בדיוק לעסק שלכם!

פוסטים אחרונים

רוצים להרים את העסק שלכם עם אתר מקצועי?

מזמינים אתכם לשיחת איפיון מתנה עלינו!
השאירו פרטים!

מעוניינים שנשוב אליכם? השאירו פרטים!

משאירים פרטים ונציג מטעמנו ישוב אליכם לשיחת איפיון מתנה.

רוצים הצעת מחיר מהירה?