לוגו אתר קול מדיה

מומחה בניית אתרים

מומחה בניית אתרים

אם אתם מחפשים מומחה בניית אתרים כנראה הבנתם שגם בתחום של הבנייה יש מעבר לבנייה עצמה, בנית אתר אינה מסתכמת בעיצוב האתר והצבעים היפים. כאשר נגשים לפרויקט בניית אתר ראשית כול חייבים לעשות שיחת אפיון מקצועית עם הלקוח על מנת לנסות להבין ראשית כול את הצורך שלו באתר אינטרנט ומה התהליך שהלקוח הולך לעשות עם האתר בפועל.

ישנם המון בעלי עסקים שהקימו אתר לעסק שלהם אך האמת שהאתר יושב במגירה והם לא באמת יודעים מה הם אמורים לעשות עם האתר. לכן ראשית כול שאתם הולכים למהלך של בניית אתר רצוי שתחפשו מומחה בניית אתרים כזה שמעבר למומחיות שלו בתהליך הבניה עצמה ידע לתת לכם מענה מקצועי ולכוון אתכם לאתר שבאמת יתאים לעסק שלכם וייצר לכם הכנסה נוספת.

כתובת אתר, פטיש

איך בוחרים מומחה בניית אתרים בדרך הנכונה

על מנת שתעשו את הבחירה הנכונה כתבנו עבורכם את התהליך שאתם אמורים לעבור על מנת שבאמת תקבלו מוצר שיתאים לעסק שלכם
מטרת האתר -ראשית כול בשיחה ראשונית עם מומחה בניית אתרים אתם חייבים לנסות לכוון אותו מהי מטרת בניית האתר, האם זה אתר שהולך להיות מפורסם בקמפיינים ממומנים בגוגל או פייסבוק וכו' או שבכלל מטרת האתר הוא נטו יהיה לעסק שלכם אתר, ואולי בכלל האתר שלכם נבנה במטרה לבצע עליו קידום אורגני בגוגל. וכול זה לפני שנכנסו בכלל להבחנת סוג האתר אם תרצו לפתוח אתר מכירות, חנות, אתר תדמית לעסק, ועוד.

בידול – מהשוק כאשר אתם הולכים לבנות אתר מקצועי עם מומחה ביית אתרים כחלק מהליך העבודה שלו הוא יקנה לכם מחקר שוק מקיף על מנת למצוא בידול מסוים משאר המתחרים, בידול שיקנה לכם יתרון משמעותי בדיגיטל, ויגרום לגולשים לאהוב את האתר שלכם.

בנייה על מערכת וורדפרס – אם אתם באמת מחפשים אתר מקצועי אז תהיו חייבים שהאתר יבנה על מערכת וורדפרס על מנת שהאתר יהיה חזק מאובטח ובנוי על קוד פתוח יתרון שיקנה לכם לעשות שינויים כרצונכם באתר ויקנה לכם בלעדיות מלאה על האתר שלכם. עוד על איך לבנות אתר וורדפרס תוכלו לקרוא כאן.

צבעים ופונטיקה באתר – לצבעים והפונטים באתר חשיבות עליונה הם אחראים לתת את חווית הקנייה וההתרשמות ללקוח שלכם אז ללא ספק זה אחד מהפרמטרים אשר עלולים להשפיע על האתר שלכם ועל ההמרות באתר.

תוכן שיווקי – אתר בלי תוכן שיווקי מקצועי כמה שהוא יהיה יפה ומרשים אך הוא לא יענה על הצורך שהלקוח חיפש הוא ללא ספק יישאר הרבה מאחור ולא יקנה לכם המרות כמו שהוא מסוגל תמיד נסו לחשוב על התוכן כאיש מכירות שלכם באתר ובראייה כזאת ללא ספק תנסו להבין את הערך שלו.

מה אתם צריכים לראות לפני שסוגרים בנית אתר

שלושה דברים חשובים שתבקשו ותגדירו לעצמכם בטרם תתקדמו לבניית האתר:

תיק עבודות – בקשו מבוני האתר תיק עבודות על מנת להתרשם מטיב העבודה וסגנון היצירה על מנת שתולכו לקבל מושג והתרשמות אם זה הקו השיווקי באתר שהייתם רוצים לראות[

מחיר – הגדירו לעצמכם תקציב מראש לבניית האתר העיסקי על מנת שתוכלו לכוון את בוני האתרים לסגנון האתר שיוכל להתאים לכם במסגרת התקציב.

התחברות בין אישית – כחלק מבניית אתרים אתם אמורים להיות שותפים מלאים בתהליך הבנייה אם אתם לא מרגישים התחברות עם בוני האתר זה פשוט לא יעבוד.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קול מדיה

חברת קול מדיה המתמחה בבניית אתרים תבנה לכם אתר שיתאים בדיוק לעסק שלכם!

פוסטים אחרונים

רוצים להרים את העסק שלכם עם אתר מקצועי?

מזמינים אתכם לשיחת איפיון מתנה עלינו!
השאירו פרטים!

מעוניינים שנשוב אליכם? השאירו פרטים!

משאירים פרטים ונציג מטעמנו ישוב אליכם לשיחת איפיון מתנה.

רוצים הצעת מחיר מהירה?