לוגו אתר קול מדיה

פתיחת אתר מכירות

פתיחת אתר מכירות

מאז התפרצה מגפת הקורונה בעולם עוד ועוד בעלי עסקים הבינו שאין מנוס מלתת שירות גם באונליין ומושג של פתיחת אתר מכירות נעשה נפיץ יותר ויותר, אך עם זאת חשוב להבין שאתר מכירות טוב על מנת שימכור חייב לעבור דרך מסוימת על מנת שבאמת הוא ימיר לכם במקסימום, ולא תמצאו את עצמכם רצים מקמפיינר לקמפיינר כשהסיבה העיקרית בכלל היא בשורש של האתר. ישנם מוצרים שלא חשוב כמה תנסו לשווק אותם הם לא ימכרו מכוון שאסטרטגית השיווק באתר לא נעשתה נכון, והאתר כתוצאה פשוט לא ממיר.

אתר מכירות

פתיחת אתר מכירות איך עושים את זה נכון

אז מה שיפה בעולם הדיגיטלי שגם אם יש לכם חנות קטנה ברחוב חשוך ואתם לא מתקרבים לרמה הגבוהה של הרשתות הגדולות, באונליין יש לכם סיכוי ליצור משהו שלא יבייש גם את אחת הרשתות הגדולות. לכן בטרם אתם הולכים להיכנס למהלך של פתיחת אתר מכירות מומלץ לבנות אסטרטגיה שיווקית נכונה להגדיר בדיוק איך זה אמור להיראות ומה הדרך שלכם למצוא בידול אמיתי (ואנחנו לא מתכוונים למחיר זול) בתוך כול התחרות הגואה בשוק.

שימו את עצמכם באותה סיטואציה האם הייתם רוכשים? חייבים להבין, אתר תדמית לעסק שונה מאוד מאתר מכירות לקוח שנכנס לאתר מכירות הוא עובר תהליך באתר ויש לכם כמה שניות לגרום לו להבין האם הוא הולך לסמוך עליכם או שהוא מעדיף לברוח למקום שנותן לו תחושה בטוחה יותר, אחד מן הדברים החשובים בתהליך פתיחת אתר מכירות הוא ליצור את האתר שישדר ביטחון מלא ללקוח וכאן נכנסת עבודת השיווק, אם זה בשפה השיווקית, עם זה ברמת העיצוב, ואפילו הפונטים עלולים להכריע. ואם זה נשמע לכם מוגזם אז לאחר שבנינו לא מעט אתרי מכירות ועם ניסיון בשטח זה פשוט ככה.

מהם היסודות שאתם חייבים לשים עליהם דגש

אז בדבר הראשון נסו לראות כמה שיותר אתרי מכירות על מנת לנסות להבין איך הדבר הזה עובד מה נראה מוכר יותר ומה פחות, נסו לקבל כיוון של סגנון שהייתם חושבים שיתאים לכם, לאחר מכן חפשו חברת בניית אתרים שמתמחה בתהליך פתיחת אתר מכירות בצורה מקצועית. שלושה דברים שאתם חייבים לעשות לאחר שמצאת חברה כזו.

תיק עבודות – בקשו לראות את תיק העבודות על מנת להתרשם מביצוע העבודות שלהם, שימו לב לרמות הדיוק העיצוביות התוכן השיווקי וכן רמת העבודה, אל תתפשרו על פחות ממושלם

מחיר – נסו לגבש לעצמכם תקציב מסוים בהתאם למחירי השוק ולנסות להבין את קונספט האתר שלכם, שימו לב כול בקשה מיוחדת שלכם עלולה לעלות דרסטי את עלות בניית האתר לכן נסו להבין מראש כבר את תבנית האתר שלכם, ואת הצרכים שלכם מהאתר.

המלצות – בקשו לשמוע המלצות על חברת הבניה על מנת שתוכלו להיות רגועים שאתם נכנסים לתהליך בצורה בטוחה ושלווה כי ביית אתר יכולה להיות חווי נפלאה או לחלופין סיוט שנמשך כמה חודשים ולא תמיד נגמר..

חיבור בין אישי – אם אתם לא מרגישים חיבור עם בוני האתר פשוט תחסכו ממכם את ההתקדמות זה לא יעבוד, בבניית אתר עיסקי אתם אמורים להיות חלק מהתהליך ורק בשיתוף פעולה בינכם תוכלו באמת לקבל מוצר איכותי.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קול מדיה

חברת קול מדיה המתמחה בבניית אתרים תבנה לכם אתר שיתאים בדיוק לעסק שלכם!

פוסטים אחרונים

רוצים להרים את העסק שלכם עם אתר מקצועי?

מזמינים אתכם לשיחת איפיון מתנה עלינו!
השאירו פרטים!

מעוניינים שנשוב אליכם? השאירו פרטים!

משאירים פרטים ונציג מטעמנו ישוב אליכם לשיחת איפיון מתנה.

Call Now Button